ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6974 / Ogłoszenia oczekujące: 1051
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 179929 z dnia 2019-08-09 / OFERTA OD FIRMY

Wypożyczalnia sprzetu medycznego

Sprzęt do rehabilitacji jest wymagany dla każdego, kto walczył z urazem, powodującym długoterminowe skutki dla działania całego organizmu. Natomiast jak każdy inny sprzęt tego typu, wszystko to, co przydatne do rehabilitacji bywa niezwykle drogie. Poprzez to także powstała wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Relax Med, która sprawia, że zamiast trwonić duże kwoty pieniędzy na kupienie potrzebnego sprzętu, jest możliwość go pożyczyć w niezwykle niskiej cenie. Propozycja Relax Med jest niezwykle szeroka i można tam pożyczyć między innymi łóżka rehabilitacyjne, kule, koncentratory tlenu, jak również narzędzia potrzebne do ćwiczenia stawu biodrowego. Wszystko to stanowi bazę dla rekonwalescencji bardzo wielu ludzi. Relax Med zapewnia wybrany sprzęt rehablitacyjny w krótkim czasie a także oferuje jego wynajem na niezmiernie dobrych ustaleniach. Sprzęt jest dostarczany pod wskazany poprzez klienta adres. Relax Med to zatem wypożyczalnia sprzetu do rehabilitacji, na którą warto liczyć!

Autor: Relax

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 531411957

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 85
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl