ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6968 / Ogłoszenia oczekujące: 1198
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca finanse ubezpieczenia

Nr ogłoszenia 180026 z dnia 2019-08-19 / OFERTA PRYWATNA

Konsolidacja online

Nie odnajdziesz zbyt dużo profesjonalnych portali online, które traktowały by o temacie gotówki równie konkretnie jak najtansze-pozyczki.pl. Odnajdziesz na niej po prostu wiele materiałów, jakie pozwolą tobie zgłębić się w świat gotówki na tyle głęboko, iż nie będziesz szukał pomocy jakiegoś profesjonalnego analityka. Starczy tobie bowiem to co odnajdziesz na mojej witrynie. Poszukiwanie niezłej i niezbyt kosztownej pożyczki nie jest takie banalne, chyba że wiesz w jakim miejscu szukać precyzyjnej wiedzy na temat kredytów. Wiemy bowiem jak analizować rynek finansów, i jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie odpowiadać na zagadnienia odnośnie tego który kredyt w tym momencie jest lepszą ofertą od pozostałych kredytów. Wszystko to i więcej znajdziesz na naszej stronie online. Jedynie wstąp i wypróbuj a świat kredytów nie będzie już teraz dla ciebie problemem. I błyskawicznie wyłowisz sobie dobry kredyt za nieduże finanse.

Cena: 1

Autor: Lucjan

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 789337777

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 98
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca finanse ubezpieczenia
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl