ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6968 / Ogłoszenia oczekujące: 1201
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca finanse ubezpieczenia

Nr ogłoszenia 180069 z dnia 2019-08-16 / OFERTA PRYWATNA

Szybki kredyt konsolidacyjny

Nie istnieje zbyt dużo specjalistycznych portali online, jakie rozprawiały by o zagadnieniu finansów równie skutecznie jak najtansze-pozyczki.pl. Będziesz mógł znaleźć na niej po prostu ogrom materiałów, jakie pozwolą tobie zgłębić się w świat banków na tyle głęboko, że nie będziesz chciał pomocy jakiegoś specjalistycznego bankowca. Wystarczy ci bowiem to co znajdziesz na tej witrynie. Szukanie dobrej i niezbyt kosztownej pożyczki nie jest takie proste, chyba że wiesz w jakim miejscu znajdywać dobrej wiedzy na temat kredytów. Wiemy więc w jaki sposób analizować rynek kredytów, i możemy wyjątkowo skutecznie odpowiadać na zagadnienia odnośnie tego który kredyt w tym momencie jest lepszą ofertą od pozostałych kredytów. Wszystko to i więcej znajdziesz na naszej witrynie online. Po prostu wejdź i wypróbuj a świat finansów nie będzie już teraz dla ciebie problemem. I szybko wyłowisz sobie dobry kredyt za niewielkie finanse.

Cena: 1

Autor: Lucjan

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 759342274

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 84
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca finanse ubezpieczenia
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl