ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6936 / Ogłoszenia oczekujące: 1360
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ RTV

Nr ogłoszenia 181003 z dnia 2019-09-16 / OFERTA OD FIRMY

Pomoc w znalezieniu najlepszego sprzętu

Strona internetowa dobierajka.pl funkcjonuje jako serwis, który jest niezwykle pomocny dla każdej osoby, która usiłuje robić zakupy przy użyciu Internetu. Chociaż obeznani klienci często posiadają swych ulubieńców pośród sklepów internetowych, wiele ludzi posiada kłopot z tym, by zestawić ofertę rozmaitych sklepów. Ich liczba może bez trudu przygnieść, a mniej albo bardziej porządna szata graficzna na stronach stanowi dodatkową przeszkodę. Wtedy to właśnie niezwykle pomocne okazują się strony takie jak dobierajka.pl. Po kliknięciu w stronę, każdy po prostu typuje kategorię produktów, jaka go ciekawi. W następnej kolejności podaje ilość gotówki, którą może przeznaczyć na zakup. A potem starczy jedno kliknięcie i każdy jest w stanie skonfrontować propozycje z mnóstwa sklepów, estetycznie rozstawione na stronce. Portal dobierajka.pl cechuje się niezwykle schludną szatą graficzną, co bardzo upraszcza korzystanie z wszystkich opcji tam dostępnych. W związku z tym, jeśli ktoś chce wykonywać zakupy internetowo, dobierajka.pl to strona, na którą bez wątpienia warto spojrzeć.

Autor: DGMGlobal

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 75
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: RTV
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl