ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6679 / Ogłoszenia oczekujące: 228
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 181860 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

BERLIN I DREZNO

TERMIN : 11.09 - 14.09.2020, 4 dni

Cena : 590 zł

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 21:30 (z Brzeska o 22:30, z Krynicy Zdrój o 21:00). Nocny przejazd przez Polskę.

2 DZIEŃ Przyjazd do Berlina. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Alexanderplatz z Wieżą Telewizyjną, Czerwony Ratusz, Katedra Berlińska, Wyspa Muzealna, Opera Państwowa, bulwar Unter den Linden, plac Gendarmenmarkt, Brama Brandenburska, dzielnica rządowa i Reichstag, park Tiergarten, zamek Bellevue, Kolumna Zwycięstwa, centrum dawnego Berlina Zachodniego z kościołem Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, bulwar handlowy Kurfürstendamm oraz Europa-Center i Bikini Haus, dzielnica ambasad, centrum kultury Kulturforum i Filharmonia Berlińska, Plac Poczdamski, Mur Berliński, dawne przejście graniczne Checkpoint Charlie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Drezna. Spacer po starówce z przewodnikiem, zobaczymy m.in: Zwinger – jedna z najbardziej znanych budowli barokowych w Europie, Opera Sempera, Kościół Mariacki, Katedra Dworską, zamek rezydencyjny. Następnie przejazd autokarem na drugą stronę Łaby, gdzie zobaczymy Nowe Miasto oraz barokowe dzielnice i wspaniałe budynki z XIX wieku. Wejdziemy również do najpiękniejszej mleczarni świata (według Księgi Guinessa). Po zwiedzaniu obiad w restauracji oraz czas na zakupy. Wyjazd z Drezna w godzinach popołudniowych.

4 DZIEŃ Powrót w godzinach wieczornych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW.CENA NIE ZAWIERA: koszty programowe: obiad w Dreźnie, usługę przewodnika lokalnego w Berlinie i Dreźnie, opłaty drogowe i parkingowe – 25 Euro/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 590

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 150
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (48 ogł.):
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl