ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6679 / Ogłoszenia oczekujące: 229
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 181874 z dnia 2019-10-14 / OFERTA PRYWATNA

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ

TERMIN : 07.11 - 08.11.2020, 2 dni
Cena : 370 zł
Dane kontaktowe : Biuro Pośrednictwa Usług "MAXIM" Sp. z o.o., Sobieskiego 1a, Nowy Sącz33-300, maxim.pl

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 02:00 (z Brzeska o 03:00, z Krynicy Zdrój o 01:15). Przejazd do Warszawy. Spotkanie z przewodnikiem miejscowym i zwiedzanie miasta: Stare Miasto: m.in. Zamek Królewski, ul. Świętojańska, Archikatedra Św. Jana, Kanonie, Rynek Starego Miasta, mury miejskie, najwęższa kamienica w Warszawie, najkrótsza ulica w Warszawie, Gnojna Góra, pomniki: Małego Powstańca i Szewca - Jana Kilińskiego, Krakowskie Przedmieście: min. pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty, ogród Saski. Przejazd Traktem Królewskim: m.in. Aleje Ujazdowskie, Nowy Świat, ambasady, Sejm i Senat, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, ministerstwa i urzędy państwowe. Łazienki Królewskie: min. Pałac na Wyspie, Pałac Myśliwiecki, Amfiteatr, Stara Pomarańczarnia, Pomniki: Fryderyka Chopina, Józefa Piłsudskiego, Henryka Sienkiewicza, Belweder. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum - zwiedzanie Zamku Królewskiego: wystawa "Zniszczenie i odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie", sale Parteru (Galeria Lanckorońskich – Obrazy Rembrandta. Galeria Malarstwa, Rzeźby i Sztuki Zdobniczej, Biblioteka Królewska), sale na I piętrze (Apartament Wielki i Królewski), Sale Sejmowe, Pokoje Królewiczowskie – z obrazami Jana Matejki. Podczas wycieczki uczestnicy poznają nie tylko historię miasta, ale również historię Polski. Kolejnym punktem programu będzie wyjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Na zakończenie przejazd do Wilanowa – spacer po ogrodach kompleksu pałacowo-parkowego. Wyjazd ze stolicy. Powrót w godzinach nocnych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, nocleg z obiadokolacją i śniadaniem.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnika, system Tour Guide – obligatoryjnie 65 zł/os. Dorosła, 50 zł/dziecko do 16 r.ż., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Cena: 370

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 166
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (48 ogł.):
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl