ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6680 / Ogłoszenia oczekujące: 228
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Różne - Wszystkie \ Różne \ Wycieczki

Nr ogłoszenia 181887 z dnia 2019-10-15 / OFERTA PRYWATNA

ZAKARPACIE W POSZUKIWANIU SMAKÓW I TRADYCJI

TERMIN : 07.05 - 09.05.2020, 3 dni

Cena : 550 zł

Dane kontaktowe : Biuro Pośrednictwa Usług "MAXIM" Sp. z o.o., Sobieskiego 1a, Nowy Sącz33-300, maxim.pl
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 05:30 (z Brzeska o 04:30, z Krynicy Zdrój o 06:00) Przejazd do Użhorodu, który jest stolicą Zakarpacia. Wizyta w potężnym, XV wiecznym zamku, z którego będziemy mieli okazję podziwiać panoramę Zakarpacia. Następnie odwiedzimy skansen wsi zakarpackiej. W centrum miejscowości zobaczymy m.in. Katedrę św. Krzyża. Po spacerze udamy się na degustację zakarpackiego wina. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Wieczór integracyjny z muzyką na żywo i specjałami kuchni zakarpackiej.

2 DZIEŃ Śniadanie, przejazd na hodowlę mangalicy – rasy świń popularnej na Węgrzech. Degustacja wędlin produkowanych z mięsa zachwalanego przez Gordona Ramsay oraz zakarpackiej śliwowicy. Następnie wizyta w ośrodku produkcji koszyków w miejscowości Iza. Przejazd do miejscowości Pilipiec, gdzie będziemy mieli okazję wziąć kąpiel w czanach. Czany to wielkie mosiężne gary, które położone są nad paleniskiem. Atrakcja polega na tym, że wskakujemy do gara i siadamy na ułożonych na jego dnie płaskich rzecznych kamieniach. Woda powinna być tak gorąca, żeby dało się wytrzymać od 5 do 15 minut. Po tym czasie udajemy się do strumyka, gdzie wskakujemy do lodowatej wody. Sesja trwa godzinę. W czasie kąpieli degustacja herbaty ziołowej. Po kąpieli w czanach udamy się do bunkru linii Arpada. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

3 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wjazd na zamek Palanka w Mukaczewie – jeden z najlepiej zachowanych zamków na ukraińskim Zakarpaciu. Możliwość zakupu produktów regionalnych. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach południowych. Powrót w godzinach wiczornych.CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, bankiet z muzyką na żywo, 1 obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW.CENA NIE ZAWIERA: koszty programowe, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz degustacje, kąpiel w czanach, usługa lokalnego przewodnika – 900 UAH/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.!!! Paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty wyjazdu z Ukrainy !!!

Cena: 550

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 184421604
  • tel. komorkowy: 508458671

Wstecz

Ilość wyświetleń: 167
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Wycieczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (48 ogł.):
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl