ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6260 / Ogłoszenia oczekujące: 611
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Praca - Wszystkie \ Praca \ Anonim zatrudni

Nr ogłoszenia 183868 z dnia 2019-12-11 / OFERTA PRYWATNA

Praca dla studentów zaocznych

CALMA Centrum Relaksu w Tarnowie zatrudni pracownika na stanowisko Recepcjonista/ka.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą, która oferuje usługi w Tarnowie na najwyższym poziomie z zakresu relaksacji (kosmetologia, masaże relaksacyjne oraz zajęcia ).
Działamy w oparciu o naturalne produkty i kosmetyki.
Kogo szukamy i czego oczekujemy?
Zapraszamy do współpracy osoby, których głównym zakresem obowiązków będzie obsługa klienta / obsługa stanowiska recepcji (obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, kalendarza elektronicznego). Utrzymanie porządku i standardu w lokalu.
Oczekujemy osób życzliwych, chętnych do pracy w zespole, kulturalnych.
Mile widziane jest doświadczenie w podobnej branży, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz komputera. Od kandydatów oczekujemy również umiejętności komunikowania się w języku angielskim na poziomie min. średnio-zaawansowanym.
Co oferujemy?
Ze swojej strony oferujemy pracę w oparciu o umowę zlecenie (dla studentów, preferowani studenci zaoczni), gwarantujemy przyjazną atmosferę, rozwój osobisty oraz szkolenia.
Praca wykonywana będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 13-21 (*średnio 1 sobota w miesiącu ).
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@centrumcalma.pl Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.centrumcalma.pl

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 170
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Anonim zatrudni
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl