ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6234 / Ogłoszenia oczekujące: 613
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Kredyty i pożyczki

Nr ogłoszenia 194731 z dnia 2020-05-07 / OFERTA OD FIRMY

TRUDNE KREDYTY DLA FIRM,ROLNIKOW,OSOB SKUTECZNIE

Pomozemy uzyskac kazdej firmie,spólce,osobom kredyty na dobrych warunkach z pominieciem wielu problematycznych kwestii istotnych dla banków
Jezeli probowało Ci pomoc wielu posrednikow,doradców i nie udalo sie nic, to nie znaczy ,ze ja nie znajde rozwiązania!-w 90 % przypadkow okazuje sie ze mozna !
Kazdy rodzaj kredytu [inwestycje,hipoteki,konsolidacje,gotówki,obrotowe ,lesingi]splaty chwilowek-duze kwoty
Bez robienia niepotrzebnych zapytan obniżajacych scorring i wiarygodnosc kredytobiorcy,
Z roznymi dochodami rownież zagranicznymi ,z chwilowkami i pozyczkami parabankowymi ,zadłużeniami zus i us,z wpisami ,których nie wiesz jak usunąc damy sobie radę,krótki czas zatrudnienia,brak zdolnosci kredytowej,na wszystko mamy pomysł!
Istotne jest w miare terminowe splacanie kredytow bankowych lub ich brak. W przypadku opoznien na kredytach,dawnej zlej historii kredytowej,duzej ilosci zapytan kredytowych rowniez jest rozwiazanie!
Oferujemy także pozyczki inwestycyjne i oddluzeniowe pod zabezpieczenie hipoteka do 50 mln/takze na zakup,pozyczki bez zabezpieczen dla firm
Wiele rozwiązan,.Jezeli masz problem z uzyskaniem kredytu wskaże odpowiedznia drogę oraz poprowadzę przez caly proces az do wypłaty.
U nas nie czakasz tygodniami na decyzje-wstepna analiza i oferty w ciagu 24 godzin,pracujemy bezposrednio z bankami i instytucjami pozyczkowymi
Bez zadnych przedwplat!
Zapraszamy 731-531-144 Obsluga calego kraju

Autor: doradca klienta

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 731531144

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Podanie anonimowym osobom swoich danych osobowych tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub przesłanie skanu dowodu osobistego, a następnie wykonanie przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza, umożliwia OSZUSTOM założenie konta bankowego i wyłudzenie kredytu na podane dane osobowe.

Wpłacenie zaliczki lub opłaty manipulacyjnej z góry na poczet ewentualnej pożyczki lub kredytu grozi jej utratą, jeśli autorem ogłoszenia jest oszust, który pożyczek nie udziela, a liczy na wyłudzenie zaliczek od osób zainteresowanych wzięciem kredytu lub pożyczki.

Przed skorzystaniem z oferty poproś o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi ogłoszeniodawcy nie mają żadnych powodów aby ukrywać te informacje. Umowę o kredyt lub pożyczkę UWAŻNIE PRZECZYTAJ zanim ją podpiszesz.

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu USŁUGI / KREDYTY I POŻYCZKI, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego.


Wstecz

Ilość wyświetleń: 139
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Kredyty i pożyczki
Inne ogłoszenia tego użytkownika (19 ogł.):
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl