Oczyszczanie wody, filtry, oczyszczacze osmotyczne

ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 6131 / Ogłoszenia oczekujące: 12
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Zdrowie

Nr ogłoszenia 224802 z dnia 2020-10-09 / OFERTA OD FIRMY

Zakład Zacisze

Na tej witrynie odszukać można konieczne wiadomości na temat ekskluzywnej willi, gdzie znajdują się noclegi w niezwykle korzystnej cenie. Willa zlokalizowana jest w samym sercu Gdańska. Każdego roku Gdańsk bywa odwiedzany przez dużą liczbę zwiedzających gości zachwyconych urokiem tego miasta. Szukając dogodnych noclegów warto wziąć pod uwagę tę willę, która znajduje się blisko centrum miasta. Blisko znajduje się trójmiejska obwodnica, która umożliwia dogodne podróżowanie po całym regionie. Korzystając z tej strony można przekonać się, jakich warunków zakwaterowania można oczekiwać i jakie są koszty wynajęcia poszczególnych pokojów. Tutaj również znajdują się dane teleadresowe, dzięki którym możemy bezpośrednio nawiązać kontakt w kwestii rezerwacji.

Cena: 1

Autor: Anzelm

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 123465855

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 27
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zdrowie
Kung Fu Tarnów Prawo jazdy Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.tarnow.pl