ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4602 / Ogłoszenia oczekujące: 4
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Strony www Rzeszów Serwisy internetowe Bramy garaże ogrodzenia automatyka Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 235392 z dnia 2022-07-10 / OFERTA PRYWATNA

SocialGood odbierz bonus 200$ (~816złotych), a do tego zwrot

SocialGood to aplikacja, która oferuje cashback za zakupy online. W ramach promocji poświątecznej otrzymujemy aż 200 dolarów (ok. 816 złotych), a do tego zwrot za zakupy do 100% wartości! Wystarczy jedynie zrobić zakupy na min. 30 dolarów!

Standardowa kwota bonusu to 100$, jednak od 25.12 aplikacja Social Good przyznaje premię o 2 razy większej wartości. Wystarczy podać kod polecający w aplikacji na IOS (App Store) i Android (Google Play)–RYDECW

Kolejno dokonujemy zakupów online o wartości minimum 30 USD, np. na AliExpress, czy eBay. Lista dostępnych sklepów wskazana jest bezpośrednio w aplikacji.

SocialGood app to aplikacja na smartfony, która posiada już ponad pół miliona instalacji na całym świecie!

Nowi użytkownicy otrzymują olbrzymi bonus powitalny.

Social Good - jak odebrać 816 złotych?

1. Pobranie aplikacji
Pobierz aplikację SocialGood sklepu Google Play / App Store

Pamiętaj, by wpisać Social Good promo code:

RYDECW

2. Zakupy online
Aby uzyskać bonus 200$ należy zrobić zakupy w ramach sklepów partnerskich SocialGood. Należą do nich np. eBay, Amazon, AliExpress, czy Nike. Pełna lista znajduje się bezpośrednio w aplikacji. Warto rozważyć zakupy w sklepach w których otrzymamy cashback o wartości 100% ceny zakupu.

Uwaga: Aby zakup prawidłowo zaliczył się do uzyskania bonusu i cashbacku należy zrobić zakupy przez aplikację SocialGood. Wybieramy sklep bezpośrednio w aplikacji i tam też wykonujemy zamówienie, zakup bez wychodzenia z aplikacji.

Najprościej jest po prostu zrobić zakupy na AliExpress o wartości powyżej 30 dolarów (~125 złotych)3. E-mail potwierdzający bonus

Po dokonaniu zakupów otrzymasz e-mail potwierdzający skorzystanie z SocialGood. Zakup pojawi się w zakładce Shopping History w ciągu 7 dni. Informacja o przyznanych tokenach pojawia się w aplikacji średnio po 1-3 dniach. W ten sposób zostanie Ci przyznany bonus o wartości oraz dodatkowy zwrot za dokonane zakupy.

Jak wypłacić bonus w SocialGood?
Po dokonaniu zakupów przy pomocy aplikacji Social Good musimy zaczekać, aż zostaną one zatwierdzone. W zależności od sklepu partnerskiego proces ten może trwać od 1 do 60 dni.

Cena: 816

Autor: Top Aplikacje Do Zarabiania

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 297
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):
Kung Fu Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.tarnow.pl