ogloszenia.tarnow.pl
Tarnowski serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 4719 / Ogłoszenia oczekujące: 10
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Sprzątanie mycie okien przeprowadzki

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Grafika komputerowa

Nr ogłoszenia 236281 z dnia 2022-02-17 / OFERTA OD FIRMY

Ulotki Nowy Sącz

Może zastanawiałeś się kiedyś co to jest ulotka i do czego ona służy​? Ulotka jest drukiem informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości, zazwyczaj w formie kartki, lub rozkładanej broszurki nie przekraczającej 4 stron. Wykonana jest zazwyczaj na powlekanym papierze kredowym. Nasza firma BMA STUDIO REKLAMY codziennie ma do czynienia z takową rzeczą. Codziennie próbujemy wymyślić coś, na co jeszcze nikt nigdy nie wpadł, jak dobrać kolory? Co napisać? Jakiej czcionki użyć aby klient był zadowolony? Te pytania pojawiają się w naszych głowach codziennie. Zadowolenie naszego klienta jest naszym priorytetem, więc pracujemy nad projektem ulotki do momentu aż klient powie „ tak to jest to o co mi chodziło”. Czasem praca nad ulotką trwa godzinę a czasem kilka dni, zwłaszcza kiedy klient jest bardzo wymagający a nie do końca wie co chciałby umieścić na takowym druku.
Dla nas to żaden problem, nasze długoletnie doświadczenie oraz wykształcenie w tym kierunku znacznie ułatwia nam pracę i zawsze udaje nam się trafić w gust klienta i sprawić ze będzie bardzo zadowolony.

Ulotki stają się coraz bardziej popularne i zamawiane są przez liczne przedsiębiorstwa, duże firmy ale również przez indywidualnych klientów zaczynających dopiero swoją karierę zawodową. Stają się one najlepszym i szybkim przekazem reklamowym, dlatego nasza firma działająca na terenie Nowego Sącza cieszy się bardzo dużą popularnością ponieważ dla nas stworzyć taką ulotkę to przysłowiowa „ bułka z masłem”.

A co z jakością? Jakość to dla nas kluczowa sprawa, Naszą specjalnością jest tworzenie ulotek w różny sposób, które cieszą się dobrą jakością oraz posiadają jasny i czytelny przekaz.

Nasze ulotki na terenie nowosądeckim są najskuteczniejszą oraz najtańszą formą reklam,które docierają do bardzo dużej liczby osób. Każdy projekt tworzony przez nasz wykwalifikowany zespół jest traktowany indywidualnie, każdy jest przejrzysty, tak by przekaz oraz najważniejsze informacje były widoczne oraz miłe dla oka odbiorcy. Oferujemy przygotowanie profesjonalnego projektu graficznego ulotki, jak również wydruk ulotek z przygotowanego już przez Ciebie projektu graficznego.
Co mamy na myśli mówiąc gotowy projekt graficzny​?
Taki projekt jest wykonany w odpowiednim programie np. w Photoshopie ( Word czy Paint w tym wypadku całkowicie odpada, musi być to program typowo do projektowania.)
Kolejną bardzo ważną rzeczą są odpowiednie ustawienia, powinna być ustawiona jakość, kolory do wydruku oraz spady
No i najważniejsze samodzielnie wykonana obróbka graficzna, np. dodanie zdjęć, tekstów, zamieszczenie kolorów czy przeróżnych kształtów.

Podsumowując to właśnie znaczy gotowy projekt graficzny, narysowanie pomysłu na kartce papieru i dostarczenie nam jej do studia niestety nie jest projektem graficznym, jest to pomysł, którym my, wykonując ulotkę będziemy się sugerować.

Gwarantujemy, że zamawiając u nas ulotkę wyjdą państwo zadowoleni, z uśmiechem na twarzy a ulotka wykonana przez nasz zespół będzie cieszyła oko każdego kto na nią spojrzy.

Zapraszamy do naszego STUDIA REKLAMY codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00 lub do skontaktowania się z nami drogą mailową lub telefonicznie.

ul. Długosza 67 Nowy Sącz
BMA STUDIO REKLAMY
www.bma.net.pl
e-mail: biuro_bma@op.pl
telefon: 607 522 567

Autor: BMA

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 607522567

Wstecz

Ilość wyświetleń: 355
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.tarnow.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Grafika komputerowa
Inne ogłoszenia tego użytkownika (15 ogł.):
Kung Fu Tarnów
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.tarnow.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.tarnow.pl