Ogłoszenia drobne Tarnów Ogłoszenia drobne Tarnów
www.ogloszenia.tarnow.pl

Zatrudnię Przedstawiciel Handlowy D2D

Twój zakres obowiązków: Aktywne działanie w terenie i pozyskiwanie Klientów w systemie D2D 100 % Twojego czasu to praca w terenie Realizacja planu sprzedaży oraz bieżące raportowanie wyników Monitorowanie działań konkurencji Oczekiwania: Komunikatywność i kreatywność Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku Pozytywne podejście do Klientów Wysoka motywacja oraz zaangażowanie Oferujemy: Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku telekomunikacyjnym Elastyczne godziny pracy Najwyższe wynagrodzenie dostępne na rynku uzależnione od własnych wyników Rozwój osobisty Długofalową współpracę Wsparcie i przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu

Autor: Radek

Ogłoszenie nr 248398, z dnia: 2023-11-06

KONTAKT:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.tarnow.pl/248398

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy