Ogłoszenia drobne Tarnów Ogłoszenia drobne Tarnów
www.ogloszenia.tarnow.pl

Pracownik produkcji (k/m) - montaż i demontaż linii prod.

Zakres obowiązków: • Demontaż linii produkcyjnych przed zaplanowanym czyszczeniem • Fachowy montaż linii produkcyjnych i przygotowanie do uruchomienia produkcji • Kontrola i zapewnienie sprawności technicznej urządzeń • Współpraca z zespołem ds. czyszczenia i kierownictwem produkcji, aby zagwarantować płynny przebieg procesów. Wymagania: • Zdolności techniczne • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku • Gotowość do pracy wyłącznie w godzinach nocnych • Niezawodność, dokładność i umiejętność pracy zespołowej • Wytrzymałość fizyczna • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana Oferujemy: • Długoterminowe zatrudnienie • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14,14 € brutto/h oraz dodatki za pracę w nocy • Zaangażowany i wspierający zespół, który ceni pozytywną atmosferę w pracy • Możliwości dalszego kształcenia i rozwoju osobistego • Komfortowe zakwaterowanie • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt telefoniczny 77 413 00 24 lub wysłanie CV na adres opole@cp-personal.com Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

Ogłoszenie nr 250675, z dnia: 2024-04-19

KONTAKT:

ZDJĘCIA:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.tarnow.pl/250675

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy